Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y1K20224MXTWS2
2220Y1K20224MXTWS2
2220Y1K20224MXTWS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y1K20224MXTWS2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y1K20224MXTWS2
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 1.2KV X7R 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y1K20224MXTWS2 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 1.2KV X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29239 pcs Data papier StackiCap Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1200V (1.2kV)
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.177" (4.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie StackiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.22µF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.22µF