Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y2000273KCT
2220Y2000273KCT
2220Y2000273KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y2000273KCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y2000273KCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 200V C0G 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y2000273KCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 200V C0G 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32581 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.027µF