Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y2000334MDT
2220Y2000334MDT
2220Y2000334MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y2000334MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y2000334MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.33UF 200V X7R 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y2000334MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.33UF 200V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 33552 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.33µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.33µF