Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y2000563JDR
2220Y2000563JDR
2220Y2000563JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y2000563JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y2000563JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 200V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y2000563JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 200V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29806 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.056µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.056µF