Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y2000823MXR
2220Y2000823MXR
2220Y2000823MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y2000823MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y2000823MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 200V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y2000823MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 200V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 49097 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.082µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.082µF