Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y2500151KFR
2220Y2500151KFR
2220Y2500151KFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y2500151KFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y2500151KFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y2500151KFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30375 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 150pF