Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y2500684KDR
2220Y2500684KDR
2220Y2500684KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y2500684KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y2500684KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y2500684KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 250V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21143 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.68µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.68µF