Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y5000392KXR
2220Y5000392KXR
2220Y5000392KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y5000392KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y5000392KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3900PF 500V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y5000392KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3900PF 500V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78545 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 3900pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 3900pF