Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220YA250122KXRB16
2220YA250122KXRB16
2220YA250122KXRB16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220YA250122KXRB16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220YA250122KXRB16
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 250V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220YA250122KXRB16 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 250V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72744 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.177" (4.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings X1, Y2
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Voltage Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 1200pF