Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220YA250391MXRB16
2220YA250391MXRB16
2220YA250391MXRB16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220YA250391MXRB16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220YA250391MXRB16
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 390PF 250V X7R 2220
Product parameter
Onderdeel nummer 2220YA250391MXRB16 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 390PF 250V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 107995 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.177" (4.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings X1, Y2
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 390pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 390pF