Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J0100333MXT
2225J0100333MXT
2225J0100333MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J0100333MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J0100333MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 10V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J0100333MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 10V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 57503 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.033µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.033µF