Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J0160823KDR
2225J0160823KDR
2225J0160823KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J0160823KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J0160823KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 16V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J0160823KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 16V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 38228 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.082µF