Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J0500180FCT
2225J0500180FCT
2225J0500180FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J0500180FCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J0500180FCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J0500180FCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11739 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 18pF