Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J0630274KXR
2225J0630274KXR
2225J0630274KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J0630274KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J0630274KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 63V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J0630274KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 63V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50730 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.27µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.27µF