Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J1000684MXT
2225J1000684MXT
2225J1000684MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J1000684MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J1000684MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 100V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J1000684MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 100V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40059 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.68µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.68µF