Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J1K20123KXT
2225J1K20123KXT
2225J1K20123KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J1K20123KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J1K20123KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 1.2KV X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J1K20123KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 1.2KV X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41326 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1200V (1.2kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.012µF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.012µF