Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J2000394MXR
2225J2000394MXR
2225J2000394MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J2000394MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J2000394MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 200V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J2000394MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 200V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 34649 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.39µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.39µF