Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J2000683MXT
2225J2000683MXT
2225J2000683MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J2000683MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J2000683MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 200V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J2000683MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 200V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46569 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.068µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.068µF