Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J5000182KXT
2225J5000182KXT
2225J5000182KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J5000182KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J5000182KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 500V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J5000182KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 500V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61492 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1800pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 1800pF