Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J5000333JDR
2225J5000333JDR
2225J5000333JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J5000333JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J5000333JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 500V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J5000333JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 500V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 34164 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.033µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.033µF