Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225J6300331JXR
2225J6300331JXR
2225J6300331JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225J6300331JXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225J6300331JXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 630V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225J6300331JXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 630V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 39753 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 630V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 330pF