Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y0250225MXT
2225Y0250225MXT
2225Y0250225MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y0250225MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y0250225MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2.2UF 25V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y0250225MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2.2UF 25V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29178 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 2.2µF