Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y0250564JDR
2225Y0250564JDR
2225Y0250564JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y0250564JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y0250564JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.56UF 25V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y0250564JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.56UF 25V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21193 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.56µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.56µF