Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y0500824JXT
2225Y0500824JXT
2225Y0500824JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y0500824JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y0500824JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.82UF 50V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y0500824JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.82UF 50V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30218 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.82µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.82µF