Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y0630154KDR
2225Y0630154KDR
2225Y0630154KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y0630154KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y0630154KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.15UF 63V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y0630154KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.15UF 63V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29602 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.15µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.15µF