Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y1K20152GCT
2225Y1K20152GCT
2225Y1K20152GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y1K20152GCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y1K20152GCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1500PF 1.2KV C0G 2225
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y1K20152GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1500PF 1.2KV C0G 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18496 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1200V (1.2kV)
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 1500pF ±2% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 1500pF