Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y2000223KXR
2225Y2000223KXR
2225Y2000223KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y2000223KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y2000223KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 200V X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y2000223KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 200V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 42225 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.022µF