Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y2500473MXT
2225Y2500473MXT
2225Y2500473MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y2500473MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y2500473MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.047UF 250V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y2500473MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.047UF 250V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 45881 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.047µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 0.047µF