Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y5000561MDT
2225Y5000561MDT
2225Y5000561MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y5000561MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y5000561MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 560PF 500V X7R 2225
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y5000561MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 560PF 500V X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 34293 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 560pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 560pF