Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y5K00152KXR
2225Y5K00152KXR
2225Y5K00152KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y5K00152KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y5K00152KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1500PF 5KV X7R 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y5K00152KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1500PF 5KV X7R 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 77826 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 5000V (5kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 1500pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 1500pF