Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2225Y6K00181FCR
2225Y6K00181FCR
2225Y6K00181FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2225Y6K00181FCR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2225Y6K00181FCR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 6KV C0G/NP0 2225
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2225Y6K00181FCR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 6KV C0G/NP0 2225 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16759 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6000V (6kV)
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2225 (5763 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 180pF ±1% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Capaciteit 180pF