Huis > producten > filters > EMI / RFI Filters (LC, RC Networks) > SBSMP5000102MXR
SBSMP5000102MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SBSMP5000102MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SBSMP5000102MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SBSMP5000102MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23428 pcs Data papier SBSMP Series
Categorie filters Spanning - Nominale 500V
waarden C = 1000pF Type Low Pass
Technologie LC (Pi) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie SBSM Resistance - Channel (Ohm) -
Verpakking / doos 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal kanalen 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.133" (3.38mm)
filter Order 3rd ESD-bescherming No
gedetailleerde beschrijving LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad Actueel 20A