Huis > producten > filters > Voer door condensatoren > SFABL5000472MX1
SFABL5000472MX1
SFABL5000472MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SFABL5000472MX1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SFABL5000472MX1
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SFABL5000472MX1 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8075 pcs Data papier SFABC Series
Categorie filters Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Draadgrootte 6-32
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serie SFAB ratings -
Verpakking / doos Axial, Bushing Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss 39dB @ 100MHz Hoogte (Max) -
gedetailleerde beschrijving 4700pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-weerstand (DCR) (Max) -
Actueel 10A Capaciteit 4700pF