Huis > producten > filters > Voer door condensatoren > SFAKL5000100ZC0
SFAKL5000100ZC0
SFAKL5000100ZC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SFAKL5000100ZC0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SFAKL5000100ZC0
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SFAKL5000100ZC0 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7911 pcs Data papier SFAKC Series
Categorie filters Spanning - Nominale 500V
Tolerantie -20%, +80% Draadgrootte M3.5x0.6
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Serie SFAK ratings -
Verpakking / doos Axial, Bushing Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss - Hoogte (Max) -
gedetailleerde beschrijving 10pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-weerstand (DCR) (Max) -
Actueel 10A Capaciteit 10pF