Huis > producten > filters > Voer door condensatoren > SFBCL2000103MX1
SFBCL2000103MX1
SFBCL2000103MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SFBCL2000103MX1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SFBCL2000103MX1
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SFBCL2000103MX1 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7594 pcs Data papier SFBCC Series
Categorie filters Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Draadgrootte 8-32
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Serie SFBC ratings -
Verpakking / doos Axial, Bushing Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss - Hoogte (Max) -
gedetailleerde beschrijving 10000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC-weerstand (DCR) (Max) -
Actueel 10A Capaciteit 10000pF