Huis > producten > filters > Voer door condensatoren > SFBDC2000153MX0
SFBDC2000153MX0
SFBDC2000153MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SFBDC2000153MX0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SFBDC2000153MX0
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer SFBDC2000153MX0 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5915 pcs Data papier SFBDC Series
Categorie filters Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Draadgrootte 12-32
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Serie SFBD ratings -
Verpakking / doos Axial, Bushing Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss - Hoogte (Max) -
gedetailleerde beschrijving 0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC-weerstand (DCR) (Max) -
Actueel 10A Capaciteit 0.015µF