Huis > producten > filters > Voer door condensatoren > SFBMC5000331MC0
SFBMC5000331MC0
SFBMC5000331MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SFBMC5000331MC0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SFBMC5000331MC0
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer SFBMC5000331MC0 Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6447 pcs Data papier SFBMC Series
Categorie filters Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Draadgrootte M5x0.8
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Serie SFBM ratings -
Verpakking / doos Axial, Bushing Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss 13dB @ 100MHz Hoogte (Max) -
gedetailleerde beschrijving 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-weerstand (DCR) (Max) -
Actueel 10A Capaciteit 330pF