Huis > producten > Audio producten > sprekers > ES-23140-000
ES-23140-000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ES-23140-000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ES-23140-000
Fabrikant Knowles
Beschrijving SPEAKER SIDE PORT 101DB RECT
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ES-23140-000 Fabrikant Knowles
Beschrijving SPEAKER SIDE PORT 101DB RECT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2557 pcs Data papier ES-23140-000 Drawing
Categorie Audio producten Type Receiver, Balanced Armature
Beëindiging Solder Pads Technologie Magnetic
Size / Dimension 0.204" L x 0.140" W (5.18mm x 3.55mm) Vorm Rectangular
Serie ES ratings -
Port Location Top Packaging Tray
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Magneet -
Materiaal - Cone - Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Hoogte - Zittend (Max) 0.121" (3.08mm) Frequentiebereik 200Hz ~ 5.9kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - Efficiëntie - dBA 104.00
Efficiëntie - Type Sensitivity Efficiëntie - Testen -
gedetailleerde beschrijving Receiver, Balanced Armature Speaker 200Hz ~ 5.9kHz Top Rectangular 101dB