Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > AC gelijkstroomconverters > BP5037B15
BP5037B15
BP5037B15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BP5037B15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BP5037B15
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving IC AC/DC CONV 15V 170MA SIP10
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer BP5037B15 Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving IC AC/DC CONV 15V 170MA SIP10 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4861 pcs Data papier BP5037B15
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht -
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Input 80 ~ 120 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 1.11" L x 0.35" W x 0.66" H (28.2mm x 9.0mm x 16.8mm) Serie BP5037
Vermogen (Watt) 3W Verpakking / doos 10-SIP Module, 5 Leads
Temperatuur -25°C ~ 80°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Verordening load 70mV Line Verordening 50mV
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 78% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 170mA 80 ~ 120 VAC Input
Current - Output (Max) 170mA goedkeuringen -