Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ESR03EZPJ752
ESR03EZPJ752
ESR03EZPJ752
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESR03EZPJ752 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESR03EZPJ752
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 0603
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESR03EZPJ752 Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5491951 pcs Data papier ESR Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ESR
panel Mode 7.5 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W