Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ESR10EZPJ274
ESR10EZPJ274
ESR10EZPJ274
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESR10EZPJ274 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESR10EZPJ274
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 270K OHM 5% 0.4W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESR10EZPJ274 Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 270K OHM 5% 0.4W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6876406 pcs Data papier ESR Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ESR
panel Mode 270 kOhms Vermogen (Watt) 0.4W, 2/5W