Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ESR25JZPJ103
ESR25JZPJ103
ESR25JZPJ103
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESR25JZPJ103 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESR25JZPJ103
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 10K OHM 5% 2/3W 1210
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESR25JZPJ103 Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 10K OHM 5% 2/3W 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1362023 pcs Data papier ESR Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie ESR
panel Mode 10 kOhms Vermogen (Watt) 0.667W, 2/3W