Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > LTR18EZPJ131
LTR18EZPJ131
LTR18EZPJ131
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LTR18EZPJ131 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LTR18EZPJ131
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 130 OHM 3/4W 1206 WIDE
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LTR18EZPJ131 Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 130 OHM 3/4W 1206 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3764485 pcs Data papier LTR Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0612 (1632 Metric)
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serie LTR
panel Mode 130 Ohms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 130 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Samenstelling Thick Film