Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > RB161M-20TR
RB161M-20TR
RB161M-20TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RB161M-20TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RB161M-20TR
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 20V 1A PMDU
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RB161M-20TR Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 20V 1A PMDU Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 425678 pcs Data papier RB161M-20
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 350mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20V Leverancier Device Pakket PMDU
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -