Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > RB162LAM-60TR
RB162LAM-60TR
RB162LAM-60TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RB162LAM-60TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RB162LAM-60TR
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RB162LAM-60TR Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDTM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 664687 pcs Data papier PMDTM TR Taping SpecRB162LAM-60
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 650mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket PMDTM
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOD-128
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 60V 1A Surface Mount PMDTM Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 60V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A Capaciteit @ Vr, F -