Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > TRR01MZPJ684
TRR01MZPJ684
TRR01MZPJ684
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TRR01MZPJ684 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TRR01MZPJ684
Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 680K OHM 5% 1/16W 0402
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TRR01MZPJ684 Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beschrijving RES SMD 680K OHM 5% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4515511 pcs Data papier TRR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie TRR
panel Mode 680 kOhms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Hoogte - Zittend (Max) 0.016" (0.40mm) Kenmerken Anti-Sulfur
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 680 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film