Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FFF.0S.303.CLAC32
FFF.0S.303.CLAC32
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FFF.0S.303.CLAC32 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FFF.0S.303.CLAC32
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FFF.0S.303.CLAC32 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5999 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 0S Packaging Bulk
oriëntering Keyed Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 3 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 7A
Contact Material Brass, Bronze Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Female Sockets and Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm)