Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGA.1B.307.CLAD52Z
FGA.1B.307.CLAD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGA.1B.307.CLAD52Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGA.1B.307.CLAD52Z
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FGA.1B.307.CLAD52Z Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5015 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 1B Packaging Bulk
oriëntering A Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 7 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Kenmerken Backshell
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Huidige score 7A Contact Material Brass
Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm) Contact Afronden - Paring Gold
connector Type Plug, Male Pins Kleur Silver
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome
toepassingen -
Gerelateerde producten
  • Deel#:FGA.1B.307.CLCZZ
  • fabrikanten:LEMO
  • Beschrijving:CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
  • Op voorraad:4537
  • Deel#:FGA.1B.306.CYZZ
  • fabrikanten:LEMO
  • Beschrijving:CONN HSG PLUG 6POS CABLE PIN