Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGG.3B.302.CLAD11
FGG.3B.302.CLAD11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGG.3B.302.CLAD11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGG.3B.302.CLAD11
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer FGG.3B.302.CLAD11 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4271 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 3B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 2 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 35A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)
Backshell-materiaal, beplating Brass, Chrome toepassingen -
Gerelateerde producten
  • Deel#:FGG.3B.302.CL
  • fabrikanten:LEMO
  • Beschrijving:CONN HSG INSERT 2POS PIN