Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > FGG.3B.322.CLCM52
FGG.3B.322.CLCM52
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FGG.3B.322.CLCM52 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FGG.3B.322.CLCM52
Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
Product parameter
Onderdeel nummer FGG.3B.322.CLCM52 Fabrikant LEMO
Beschrijving CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5171 pcs Data papier Unipole & Multipole Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 322
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome
Serie 3B Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -55°C ~ 250°C
Aantal posities 22 montage Type Free Hanging (In-Line)
gedetailleerde beschrijving 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Huidige score 5.5A
Contact Material Brass Contact Voltooi Dikte - Paring 39.4µin (1.00µm)
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Plug, Male Pins
Kleur Silver Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)